14 березня, шкільний Омбудсман нашого закладу Книжницька Іванна взяла участь у практичному інтенсиві для Шкільних Омбудсманів Чернівецького району, який проходив у Новоселицькому ліцеї 1.
Учасників інтенсиву було обʼєднано у групи для відпрацювання практичних кейсів та складання алгоритму дій у різних ситуаціях.
Отримані знання та навички, будуть застосовані у подальшій роботі, спрямованій на захист прав учнів нашого ліцею.

Актуально

 

Профорієнтація

Корисні посилання
Хмарина тегів

Your browser doesn't support the HTML5 CANVAS tag.

Архів
Статистика
  • 0
  • 38
  • 7 017
  • 129 715
  • 944 640
  • 90 679
  • 0
  • 2
  • 0