У нашому закладі стартував місячник безпеки дорожнього руху. Одним із заходів стала виставка дитячих малюнків, де учні власними руками показали, наскільки важливо бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.
Кількість переглядів: 58