Діти взяли участь у вікторині «Ми любимо природу», під час якої продемонстрували свої знання про навколишній світ, рослин і тварин України. Працюючи в групах, учасники складали творчі розповіді за ілюстраціями на теми «Природа очима пташки» та «Що розповів мені дуб», проявляючи фантазію, спостережливість і любов до природи. День пройшов цікаво, змістовно та подарував усім гарний настрій і нові знання про природу рідного краю! 🌳💚

Актуально

 

Профорієнтація

Корисні посилання
Хмарина тегів

Your browser doesn't support the HTML5 CANVAS tag.

Архів
Статистика
  • 0
  • 170
  • 5 180
  • 119 105
  • 954 614
  • 93 141
  • 0
  • 2
  • 0