Діти взяли участь у вікторині «Ми любимо природу», під час якої продемонстрували свої знання про навколишній світ, рослин і тварин України. Працюючи в групах, учасники складали творчі розповіді за ілюстраціями на теми «Природа очима пташки» та «Що розповів мені дуб», проявляючи фантазію, спостережливість і любов до природи. День пройшов цікаво, змістовно та подарував усім гарний настрій і нові знання про природу рідного краю! 🌳💚


















