12 червня у Зеленогайському ліцеї Новоселицької міської ради відбулося щорічне звітування керівника закладу освіти про результати діяльності закладу за 2025/2026 навчальний рік. Під час зустрічі директорка ліцею ознайомила присутніх з основними підсумками роботи, досягненнями учнівського та педагогічного колективів, результатами освітньої діяльності й окреслила пріоритетні напрямки подальшого розвитку закладу. Відзначено активну участь здобувачів освіти у навчальних та виховних конкурсах. Також було підкреслено вагомі результати роботи педагогічного колективу, ефективну виховну діяльність, волонтерські ініціативи та створення безпечного освітнього середовища. Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність педагогам, учням, батькам за співпрацю, підтримку та спільний внесок у розвиток ліцею.

Актуально

 

Профорієнтація

Корисні посилання
Хмарина тегів

Your browser doesn't support the HTML5 CANVAS tag.

Архів
Статистика
  • 0
  • 170
  • 5 453
  • 119 378
  • 954 887
  • 93 168
  • 0
  • 2
  • 0