Під час осінніх канікул учні 1 класу з класоводом Безус Т.Ф та батьками побували на екскурсії в «Сонячній долині».

     Учні побачили тигра, сім’ю левів, коней, маленького поні, віслюка, верблюда, сову, годували лебедів. А скільки позитивних емоцій отримали, перебуваючи на ігровому майданчику.

      Веселі, радісні, задоволені діти повернулися з екскурсії додому.

Актуально

 

Профорієнтація

Корисні посилання
Хмарина тегів

Your browser doesn't support the HTML5 CANVAS tag.

Архів
Статистика
  • 0
  • 38
  • 7 011
  • 129 709
  • 944 634
  • 90 677
  • 19
  • 2
  • 0