Стрічка новин:

Звіт щодо проведення Тижня правознавства  06.12. 2021 – 10 12. 2021 р.

ТЕМА: « ЗАГАЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Основною метою тижня було:

– підвищити інтерес учнів до правознавства;

– розширити й поглибити знання та вміння учнів з даного предмету;

– реалізувати на практиці основні принципи особистісно – орієнтованого підходу до навчання;

Так, в рамках проведення тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

На початку тижня було проведено гру “Знавці права” для учнів 10 класу, метою цієї гри було популяризувати правові закони, формувати правову культуру школярів, виробляти навички правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань, виховувати повагу до законів.

Для учнів 5-7 класів було проведено вікторину “Подорож в країну прав” учні дізналися про Конвенцією про права дитини, розкрити причини прийняття Конвенції, показати її роль і значення в захисті прав дітей. Учні 11 класу провели правовий ринг клубу “феміда”де поглибили знання в галузі прав.

Вчителем правознавства було проведено учнівську конференцію “Жінка в сучасному суспільстві”.

Тиждень продовжувався виставкою правової  літератури в шкільній медіатеці де діти з превеликим захопленням знайшли відповіді на важливі питання щодо історичних постатей.

Учні 10-11 класів пройшли тестування “ Чи знаю я свої права”.

А  перегляд науково-популярного фільму “ Конвенція про права дітей” ознайомив учнів з Декларацією прав людини і громадянина, розкрив причини прийняття Декларації.

 Проведення предметного тижня є ефективним засобом  підвищення пізнавального інтересу до вивчення правознавства.

Актуально

Профорієнтація

Корисні посилання

 

 

Хмарина тегів

Your browser doesn't support the HTML5 CANVAS tag.

Архів
Статистика
  • 0
  • 3
  • 42
  • 2
  • 0