Безбар’єрність – це світ, у якому кожна людина почувається безпечно, комфортно та нарівні з іншими. Це простір вільний від обмежень у навчанні, спілкуванні та дружбі. З учнями 6 класу був проведений тренінг “Клас без бар’єрів : суперсила розуміння. Захід був спрямований на формування культури толерантності, емпатії та розуміння цінності безбар’єрного суспільства. Шестикласники не просто слухали теорію, а перевтілилися в дослідників та протестували світ на міцність через серію практичних експериментів, щоб відчути бар’єри на власному досвіді. Важливою частиною тренінгу стало знайомство з правилами безбар’єрного етикету. Безбар’єрність починається з кожного з нас. Творити простір, де комфортно усім – це наша спільна суперсила!



















