День, який об’єднав у собі радість і хвилювання, усмішки й сльози, теплі слова та найщиріші емоції. Сьогодні шкільне подвір’я наповнилося особливою атмосферою — атмосферою прощання з дитинством, вдячності та великих надій на майбутнє. Для випускників це не просто свято — це завершення важливого етапу життя, спогади про який назавжди залишаться у серці. Щиро дякуємо нашим вчителям за любов, терпіння, турботу та знання, які вони щодня дарували дітям. Дякуємо батькам за підтримку та віру, а учням — за щирість, талант, старання й незабутні моменти, які наповнювали ліцей життям і дитячим сміхом. Нехай попереду на кожного чекають щасливі дороги, великі досягнення, здійснення мрій та мирне небо над головою. Нехай останній дзвоник стане початком нового, світлого та успішного етапу життя! 💙💛✨




















