Сьогодні нагадали дітям основні правила безпечної поведінки під час літніх канікул: на дорозі, біля водойм, у лісі, вдома, в інтернеті та під час повітряної тривоги. Разом обговорили важливі ситуації, пригадали номери екстрених служб та дійшли висновку: безпечні канікули залежать від уважності, відповідальності та дотримання простих правил. Бажаємо всім яскравого, цікавого та безпечного літа! 🌞🛟🚦













